Obojek se jménem

Jednou určitě i vy nebo váš pejsek zatoužíte po obojku se jménem. Je to stylové, trendy, dodává to pejskovi osobnost a navíc je to i praktické, když se pejsek zaběhne. Když máte psy dva, tak je to i praktické, protože si je na procházce nespletete :-) Jenomže kde takový obojek sehnat?

My jsme vyzkoušeli dva obchody, kde si můžete obojek se jménem pejska nechat vyšít. Ten první je www.4dox.cz. Tady mají pěkně promyšlený způsob objednávání, volíte si postupně název, font, barvu podkladu i barvu vyšití. Dokonce si můžete zvolit i kovovou přesku. Tu jsme si zvolili my - přeci na dobrmana nám nemůže stačit nějakej kousek plastu. Po zkušenostech zjišťujeme, že to nebyl dobrý nápad. Kovová přeska je sice pevná, ale při dovádění s ostatními hafany má větší ochotu se otevřít a obojek pak hledáme někde na louce. Výšivky drží, pereme několikrát do měsíce. Taktéž kroužek pro uchycení vodítka by mohl být masivnější, náš tygřík, když zabere, tak ho jednou určitě ohne, uvolní, přetrhne.

V e-shopu můžete koupit i další vybavení a oblečení pro pejsky i páníčky (nášivky, kapsičky, kšiltovky, batůžky).

Druhý obojek se jménem jsme kupovali v Zero DC, tady je to spíše o individuální domluvě a nešije se přímo do obojku, ale na podkladovou látku, kterou následně do obojku všijí. I tak moc pěkné a za rozumný peníz.


Jaká je vaše zkušenost?